Koliba High by KGB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliba High by KGB

Koliba High by KGB
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zashto MENE?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ResPecT_Cs

ResPecT_Cs


Posts : 6
Join date : 2010-05-14
Age : 33
Location : Malmö, Sweden

Zashto MENE? Empty
PostSubject: Zashto MENE?   Zashto MENE? I_icon_minitimeFri May 14, 2010 5:03 am

Daj bre, evo pre 5 minuta me banovao neko od admina, ne znam ko je, taman me bilo lepo krenulo, imao sam super score, neshto oko 50 - 16, kad samo odjednom You have been kicked. Reason:"Kicked and Banned".

To je to.

A shto mene da Kickujete i banujete kad igram na Vashem serveru od Kulina Bana? Crying or Very sad

'Ocu bre na Koliba HIGH da igram, necu na druge shugave servere, u zhivotu chit nisam upalio, i sad MENE banuje.. msm stvarno... Pogledajte tamo u admin log, ili shta vec imate za to, ko je banovao Bone.TnH oko 4 ujutru.

Ne trazhim izvinjenje, necu ja nikoga da "ponizhavam", ali shto me banovao kad nemam chit, niti on ima osnovanih dokaza da sam ja chitovao. Samo mi TAP - ban.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/loznicanindokoske
Pr3hL4Dj3n




Posts : 4
Join date : 2010-05-13

Zashto MENE? Empty
PostSubject: Re: Zashto MENE?   Zashto MENE? I_icon_minitimeFri May 14, 2010 10:10 am

Uvek se nadje neki bolid / noob koji ima admina Smile
Back to top Go down
sheng




Posts : 5
Join date : 2011-06-22

Zashto MENE? Empty
PostSubject: Re: Zashto MENE?   Zashto MENE? I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 10:47 am



Haha that's a good top you refuel




________________
Ms Office

Microsoft Office 2010 pro
Back to top Go down
Sponsored content





Zashto MENE? Empty
PostSubject: Re: Zashto MENE?   Zashto MENE? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Zashto MENE?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koliba High by KGB :: Koliba High by KGB "217.26.67.178:27015" :: Zalbe na rad administratora-
Jump to: