Koliba High by KGB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliba High by KGB

Koliba High by KGB
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Banovan bez razloga

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RonaldSpeirs




Posts : 3
Join date : 2011-10-13

Banovan bez razloga Empty
PostSubject: Banovan bez razloga   Banovan bez razloga I_icon_minitimeThu Oct 13, 2011 1:00 pm

U sredu sam igrao na vašom serveru oko 12. Ništa posebno nisam napravio samo 1-2 HSja, i odma kad je jedan dobio 1 shot dobijem ban... Pa koje to vi klince i botove stavljate za admine? Da ne prepozna skill kad ga pogodi kalašom u glavo... Bio i još sam u najboljem slo teamu, nikad nisam imao ništa u životu. Server vam je dobar al nemožete imat takve noobe za admine, koji neznaju šta je čit i šta je skill, to je sramota... Pozz iz slovenije
Back to top Go down
umPRO4




Posts : 1
Join date : 2011-12-14

Banovan bez razloga Empty
PostSubject: brate to nas sve banuje mile veverica skoro mu cale uplatio za admina i sad je glavna faca ,,,balavac :)   Banovan bez razloga I_icon_minitimeWed Dec 14, 2011 1:39 am

brate to nas sve banuje mile veverica skoro mu cale uplatio za admina i sad je glavna faca ,,,balavac Smile
Back to top Go down
 
Banovan bez razloga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Banovan bez razloga
» BAN bez razloga
» ban bez razloga
» banovan sam
» Ban bez razloga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koliba High by KGB :: Koliba High by KGB "217.26.67.178:27015" :: Zalbe na rad administratora-
Jump to: