Koliba High by KGB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliba High by KGB

Koliba High by KGB
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ForGodsSake.

Go down 
AuthorMessage
ForGodsSake.




Posts : 1
Join date : 2011-09-04

ForGodsSake. Empty
PostSubject: ForGodsSake.   ForGodsSake. I_icon_minitimeSun Sep 04, 2011 6:13 pm

Razlog:Dobio sam ban pod nickom pneumatikA.ForGodsSake! znam i zasto sam dobio ban zato sto sam rekao da je admin retard!!! I dalje stojim iza toga.
Admin : Srbin kriminalac
Sta je admin radio: 2 partije se stekao na spawnu i kad sam mu pomenuo da treba da dobije slay/kick/ban meni je pretio i onda sam ja dobio kick pa sam rekao da je retard ko i svaki covek koji igra CS bi dobio.
Server : Koliba High
Po ovome admini imaju sva ovlascenja a igraci nemaju.Prvo je rekao da nema stekanja na spawnu =slay/kick/ban uvek bilo i ostalo, a samo kad se admini stekaju onda je sve u redu.
1. Prekrsio je osnovno pravilo koje su oni postavili NEMA PRETNJI i VREDJANJA. On je uradio ono prvo i ispunio a ja sam uradio ono drugo.
2.Prekrsio je pravilo koje admini postavljaju nema stek na spawnu i ko se steka on dobije slay/kick/ban.
3.Ja mislim da taj admin ne zasluzuje admina tako se i ponasa.
4.A sta kad admini psuju i vredjaju druge,kako to da se regulise ?
Moj steam : 52879 STEAM_0:0:399468164 0 00:10 94 0
Moj ip :188.246.45.112
nick:pneumatikA.ForGodsSake!
Primedba: Rad admina,ima nekih korektinih admina.A dok drugi shvate da ima citera prodje,moram sedam puta da im kazem da neko ima cit.

Apelujem na resavanje ovakvih problema i ponasanja admina.Hvala unapred.
Back to top Go down
 
ForGodsSake.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koliba High by KGB :: Koliba High by KGB "217.26.67.178:27015" :: Ban/Unban-
Jump to: