Koliba High by KGB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliba High by KGB

Koliba High by KGB
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ban bez razloga

Go down 
AuthorMessage
ericstarback




Posts : 1
Join date : 2011-06-22

ban bez razloga Empty
PostSubject: ban bez razloga   ban bez razloga I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 5:17 pm

Dobio sam ban, a ne znam zbog cega... Niti imam wh, niti aim, niti sam imao neki poseban skor u trenutku bana (mislim da sam imao 5-4)... Igram na kolibi odavno, jedan mi je od omiljenih servera, zato me i zanima sto sam banovan bez razloga... Ako sam dobro razumeo, banovan sam od strane admina pod nikom "sniff" ili nesto slicno... Jedino sto moze da bude razlog, jedino sto mi pada na pamet, je sto sam na mapi ubio jednog lika nekoliko partija za redom, igrac sa nikom WARHEAD ako se ne varam... Jesam, ali on je tih nekoliko puta zaredom bio na istom mestu u kuci na infernu. Ubio sam njega, na cisto, niti kroz zid niti boze daj na neki specijalan nacin, bio mi je okrenut ledjima jednom, a jednom ili 2 puta mi je izleteo sa stepenica u kuci... Nema problema za ban, vec sam jednom bio banovan na serveru jer sam adminu pokvario skor sa 30-0 na 30-1, navikao sam na nepravdu, ali mislim da nije u redu bez neke posebne provere banovati redovne igrace na jakom serveru kao sto je koliba... Pozdrav od mene, ako mogu da vam dostavim neki demo ili skrinsot, ili da me vidite kako igram uzivo, javite mi, rad sam da to ucinim...
P.S. Sto se tice demoa i skrinsota, posto sam jednom u zivotu bio banovan, ne znam gde se nalaze, tako da bi bilo pozeljno da mi objasnite kako da vam ih dostavim.

Pozdrav za admin tim, i nadam se da cete uvaziti ovu zalbu.

ericstarback
Back to top Go down
 
ban bez razloga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ban bez razloga
» BAN bez razloga
» Banovan bez razloga
» Banovan bez razloga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Koliba High by KGB :: Koliba High by KGB "217.26.67.178:27015" :: Ban/Unban-
Jump to: